Praca

w OXYWENT

Dołącz do młodego kreatywnego zespołu i zdobądź doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i uważasz że możesz pomóc w rozwoju naszej firmy, napisz lub zadzwoń, rozważymy każdą propozycję.

napisz do nas

Monter wentylacji i klimatyzacji

1

Oczekiwania

  • doświadczenie w jednej z dziedzin: wentylacja, klimatyzacja lub hydraulika
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • chęć do czynnego udziału w rozwoju firmy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B

2

Mile widziane

  • doświadczenie przy montażu wentylacji
  • doświadczenie przy montażu klimatyzacji
  • doświadczenie przy montażu pomp ciepła
  • doświadczenie przy montażu instalacji hydraulicznych
  • doświadczenie i umiejętności ogólnobudowlane
  • uprawnienia F-gazy

3

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym kreatywnym zespole
  • miłą atmosferę
  • stabilność
  • praca głównie w okolicach lublina

Opis stanowiska

Monter wentylacji i klimatyzacji to stanowisko samodzielne, wymagające dużej odpowiedzialności, samodyscypliny oraz radzenia sobie w sytuacjach nieprzewidzianych na budowie. Praca na stanowisku charakteryzuje się dużą dynamiką i różnorodnością wykonywanych działań. Od kandydatów wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, chęci ciągłego podwyższania swoich kwalifikacji oraz zdolności do kierowania niewielkim zespołem.

Obowiązki

  • montaż instalacji wentylacji typu SPIRO
  • montaż rekuperacji w oparciu o system rozdzielaczowy
  • montaż systemów klimatyzacji typu mono i multi split
  • montaż systemów klimatyzacji kanałowej
  • montaż powietrznych pomp ciepła typu split i monoblok